Alanya Emlak

GENEL YÖNETİM

Mustafa Sönmez
Yönetim Kurulu Başkanı
Mustafa Sönmez
Yönetim Kurulu Başkanı
Fatih Kurt
Genel Müdür
Fatih Kurt
Genel Müdür
Zeynep Çebiç
Genel Müdür Yardımcısı
Zeynep Çebiç
Genel Müdür Yardımcısı

Satış Departmanı

Zeynep Çebiç
Genel Müdür Yardımcısı
zeynep@sonmezrealestate.com +90 (549) 810 27 50
Polina Basova
Satış Temsilcisi
polina@sonmezrealestate.com +90 544 542 20 16
Şengül Kurt
Satış Temsilcisi
sengul@sonmezrealestate.com +90 (544) 542 20 36
Julia Chernetsova
Satış Temsilcisi
julia@sonmezrealestate.com +90 (549) 810 27 56      
Ufuk Uyar
Satış Temsilcisi
ufuk@sonmezrealestate.com +90 (542) 770 15 17
Tunahan Pişkin
Portföy Yöneticisi
tunahan@sonmezrealestate.com +90 549 810 27 57
Hilal Karabacak
Ofis Asistanı
info@sonmezrealestate.com +90 (242) 528 44 04
Lokman Altınkaya
Driver

Muhasebe Departmanı

Gökhan Altıntel
Muhasebe Müdürü
muhasebe@sonmezrealestate.com +90 (549) 810 27 49
Emre Asker
Finans Müdürü
finans@sonmezrealestate.com +90 549 810 27 53
Serhat Güner
Muhasebeci
muhasebe@sonmezrealestate.com +90 (242) 528 44 04
Sema Şahiner
Site Yönetimleri Muhasebecisi
muhasebe@sonmezrealestate.com +90 (242) 528 44 04

Bilişim Teknolojileri Departmanı

Svetlana Mikhailovskaya
İçerik Yöneticisi

İnşaat Mühendisliği Departmanı

Hasan Yarı
İnşaat Mühendisi
info@sonmezrealestate.com +90 (554) 615 88 11
Serhat Çobanoğlu
İnşaat Mühendisi Yardımcısı
info@sonmezrealestate.com +90 553 029 44 89
Abdullah Güven
İnşaat Teknisyeni
İbrahim Kuruşçu
Site Yönetimleri Teknisyeni

Compare listings

Karşılaştırmak