Alanya Emlak

GENEL YÖNETİM

Mustafa Sönmez
Yönetim Kurulu Başkanı
Mustafa Sönmez
Yönetim Kurulu Başkanı
Fatih Kurt
Genel Müdür
Fatih Kurt
Genel Müdür

Satış Departmanı

Polina Basova
Genel Müdür Yardımcısı
polina@sonmezrealestate.com +90 544 542 20 16
Şengül Kurt
Satış Temsilcisi
sengul@sonmezrealestate.com +90 (544) 542 20 36
Elnur Ağakişiyev
Satış Temsilcisi
elnur@sonmezrealestate.com +90 542 770 15 17
Andrei Michael Lantsov
Satış Temsilcisi
andrei@sonmezrealestate.com +90 (549) 810 27 52      
Slava Kuznetsov
Satış Temsilcisi
slava@sonmezrealestate.com +90 (549) 810 27 56        
Niyaz Bedirhan
Satış Temsilcisi
niyaz@sonmezrealestate.com +90 (549) 810 27 50  
Fatih Kurt
Satış Temsilcisi
fatih@sonmezrealestate.com +90 (531) 676 89 18    
Hilal Karabacak
Ofis Asistanı
info@sonmezrealestate.com +90 (242) 528 44 04

Muhasebe Departmanı

Gökhan Altıntel
Muhasebe Müdürü
muhasebe@sonmezrealestate.com +90 (549) 810 27 49
Serhat Güner
Muhasebeci
muhasebe@sonmezrealestate.com +90 (242) 528 44 04
Azime Teber
Site Yönetimleri Muhasebeci
muhasebe@sonmezrealestate.com +90 (242) 528 44 04

Bilişim Teknolojileri Departmanı

Svetlana Mikhailovskaya
İçerik Yöneticisi

İnşaat Mühendisliği Departmanı

Hasan Yarı
İnşaat Mühendisi
info@sonmezrealestate.com +90 (554) 615 88 11

Compare listings

Karşılaştırmak