Listeleri Karşılaştır

Yönetim

Mustafa Sönmez

Mustafa Sönmez

CEO

Owner of the company

Zeynep Çebiç

Zeynep Çebiç

CEO Asistanı

Uluslararası Temsilciler

Zeynep Çebiç

Zeynep Çebiç Ceo Asistanı

CEO Asistanı zeynep@sonmezrealestate.com

Profili Görüntüle
Gülnara Uvarova

Gülnara Uvarova Satış Temsilcisi

Satış Temsilcisi gulnara@sonmezrealestate.com

Profili Görüntüle
Ahmet Cem Uludağ

Ahmet Cem Uludağ Portföy Yöneticisi

Portföy Yöneticisi ahmetcem@sonmezrealestate.com

Profili Görüntüle
Olga Polianichkina

Olga Polianichkina Satış Temsilcisi

Satış Temsilcisi olga@sonmezrealestate.com

Profili Görüntüle
Ekaterina Minasnikova

Ekaterina Minasnikova Satış Temsilcisi

Satış Temsilcisi ekaterina@sonmezrealestate.com

Profili Görüntüle
Nadia El-Fekair

Nadia El-Fekair Fransız Pazarı Satış Müdürü

Fransız Pazarı Satış Müdürü nadia@sonmezrealestate.com

Profili Görüntüle
Rafael Ziyadov

Rafael Ziyadov Satış Temsilcisi

Satış Temsilcisi rafael@sonmezrealestate.com

Profili Görüntüle
Polina Basova

Polina Basova Sales Representative

Sales Representative polina@sonmezrealestate.com

Profili Görüntüle
Sonmez Real Estate

Sonmez Real Estate Ana Ajans

Ana Ajans info@sonmezrealestate.com

Profili Görüntüle

Ofis